Dahua Kombo kabel, koaksijalni + napajački, 100m, CCA/CCS PFM941I-RG59N/21-100 (White)
Šifra: PFM941I-RG59N/21-100 (White)
10,82
Raspoloživost: Webshop✓
Jamstvo: 24 mjeseca
Webshop Trustmark and customer reviews
⭐⭐⭐⭐⭐ 4,5 ( recenzija)
Vidi sve recenzije →
  • Bukal sigurna kupovina 70x70 100% Sigurna kupovina
  • Bukal povrat u roku 14 dana 70x70 Mogućnost povrata u roku 17 dana
  • Bukal brza dostava 70x70 Brza dostava u roku 2 do 3 dana
Opis
RG59 0.81mm², srednji provodnik koaksijalnog dijela CCS (bakrom premazani čelik), Kolut od 100m
FPE izolacija
Napajački dio 2x 0.75 CCA
Izolacija napajačkog dela PVC
Dimenzije pakiranja 300mm*300mm*100mm