Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 module 1/10/25G, Single Mode, 10km, 1310nm, (XS+31LC10D)

Šifra: 47790

190,17 

Cijena za plaćanje gotovinom prilikom dostave, internet bankarstvom ili Maestro i Visa karticom jednokratno.

180,66 

Besplatna dostava

Brza dostava

u roku 2 - 3 dana

Plaćanje

do 24 rate bez kamata

Mogućnost povrata

u roku od 14 dana

Jamstvo

Opis

– This unit is a direct upgrade of our previous 10G SFP+ 10 km module: more functionality for the same price. We have added 25G SFP28 support – so you can use one module in all your setups
– Perfect for the CCR2004-1G-12S+2XS connectivity router and any other multiport devices

Specifications
– Connector: Dual LC UPC
– Data Rate: 1G / 10G / 25G
– Distance: 10 km
– Format: SFP / SFP+ / SFP28
– Mode: SM
– Wavelength: 1310 nm